Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: None
fr: Aucun(e)

en: views
fr: vues

en: Max Width
fr: Largeur maximale

en: Play Slideshow
fr: Démarrer le diaporama

en: Master
fr: Principal
