Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: None
ru: Нет

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Views
ru: Представление

en: Max Width
ru: Максимальная ширина

en: Master
ru: Основной
