Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: None
oc: Pas cap

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Views
oc: Vistas

en: Master
oc: Maître
