Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Master
ar: الرئيسي
