Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Views
eu: Bistak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -
