Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: None
ja: なし

en: Background Color
ja: 背景色

en: Views
ja: ビュー

en: Max Width
ja: 最大幅

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Master
ja: マスター
