Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: None
pl: Brak

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Views
pl: Widoki

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Max Width
pl: Maks. szerokość

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Master
pl: Główny
