Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Views
tr: Görünümler

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Master
tr: Ana (master)
