Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Views
fi: Näkymät

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
