Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
