Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.6) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
