Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Views
it: Viste

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
