Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.6) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Views
ro: Vizualizări

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Master
ro: Expert
