Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.6) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: None
uk: Немає

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Views
uk: Види

en: Carousel
uk: Карусель

en: Max Width
uk: Макс. ширина

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Perspective
uk: Перспектива

en: Master
uk: Головне
