Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Views
he: היבטים

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Master
he: מאסטר
