Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -
