Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.7) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Views
sv: Vyer

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Play Slideshow
sv: Spela upp bildspel

en: Master
sv: Huvud
