Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.9) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -
