Views Vanilla JavaScript 3D FlipBox (VVJF) (1.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
