Views Vanilla JavaScript Hero (VVJH) (1.0.7) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
