Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: None
ca: Cap

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Master
ca: Mestre
