Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: None
cs: Žádné

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Master
cs: Nadřízené
