Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: None
de: Keine

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Ansichten

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Overlay Color
de: Überlagerungsfarbe

en: Style plugins
de: Stil-plugins

en: Unique ID
de: Eindeutige ID
