Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: None
eo: Neniu

en: Views
eo: Vidoj
