Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: None
fi: Ei mitään

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Style plugins
fi: Tyylipluginnit

en: Master
fi: Isäntä
