Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: None
gl: Ningún

en: Top
gl: Superior

en: Views
gl: Vistas

en: Bottom
gl: Botón

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
