Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
