Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: None
is: Engin

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
