Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: None
ku: هیچ

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
