Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: None
lt: Joks

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
