Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या
