Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Top
ne: माथि

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
