Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: None
nl: Geen

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Style plugins
nl: Stijlplugins

en: Unique ID
nl: Uniek ID
