Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: None
oc: Pas cap

en: Top
oc: Naut

en: Views
oc: Vistas

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Master
oc: Maître
