Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: None
pt: Nenhum

en: Top
pt: Topo

en: Views
pt: Visualizações

en: Bottom
pt: Baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Master
pt: Principal
