Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: None
ru: Нет

en: Top
ru: Вверху

en: Views
ru: Представление

en: Bottom
ru: Снизу

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Overlay Color
ru: Цвет фона

en: Style plugins
ru: Стиль плагинов

en: Master
ru: Основной
