Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: None
sl: Brez

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj
