Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: None
ta: இல்லை

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
