Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
