Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Zoom
th: ขยายใหญ่
