Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: None
ug: يوق

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: ,
ug: ،

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
