Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: None
uk: Немає

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Style plugins
uk: Плаґіни стилів

en: Master
uk: Головне

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор
