Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: None
vi: Không có

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Overlay Color
vi: Màu Che phủ

en: Master
vi: Chính

en: Unique ID
vi: ID duy nhất
