Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Offset
hu: Eltolás

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Style plugins
hu: Stílusbeépülők

en: Master
hu: Mester

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: Animation Type
hu: Animáció típusa
