Views Vanilla JavaScript Lightbox (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -
