Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: - All -
jv: - Kabeh -
