Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: None
cs: Žádné

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Master
cs: Nadřízené
