Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: Bottom
hu: Alja

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Percentage (%)
hu: Százalék (%)

en: Offset
hu: Eltolás

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Style plugins
hu: Stílusbeépülők

en: Master
hu: Mester

en: Animation Type
hu: Animáció típusa
