Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
