Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.5) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Top
bo: འགོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
